Články

Trondheim – Apoel Nicosia: Norové doma zvítězí
article image

26.7.2016

Norský mistr hraje ofenzivní fotbal a to se mu vyplácí, přes švédský Norrköping se prostřílel do 3. předkola Ligy mistrů. V něm si to rozdá s kyperským Apoelem, jenž taky umí rozvlnit síť. První zápas ale ovládnou domácí!

Rosenborg loni jasně kraloval norské lize a na jeho dominanci se nic nezměnilo, po sedmnácti odehraných kolech nového ročníku je první s šestibodovým náskokem na druhého. Celek kouče Ingebrigtsena se nebojí útočit, v sobotním duelu zničil 6:0 Haugesund a na bitvu s Apoelem se dobře naladil. Ofenzivní sílu ukázal také v 2. předkole Ligy mistrů proti Norrköpingu, který ve dvojzápase pokořil celkem pěti góly. Na silného protivníka si tak budou domácí věřit, v jejich prospěch hovoří také rozehranost – sezonu mají v plném proudu, naopak APOEL teprve začíná a na kontě má jen souboj s velšskými TNS (0:0, 3:0) v předešlé fázi kvalifikace. Kyperský mančaft je v poslední době pravidelným pohárovým účastníkem a disponuje zkušeným kádrem. Válí však především doma, venku tolik nezáří – v evropských pohárech dokonce v posledních pěti duelech mimo svůj stadion neskóroval a 4x prohrál… Rosenborg vybojuje důležitý triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Trondheim - Apoel Nicosia 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip