Články

Troicki – Anderson: velká bitva o postup
article image

24.7.2016

Výkony jako na houpačce předvádí oba tenisté, kteří se střetnou v prvním kole prestižního turnaje Masters v Torontu. Bilanci vzájemných zápasů mají Srb Troicki a Jihoafričan Anderson vyrovnanou 1:1, kdo ji překlopí na svou stranu?

Loni prožil čahoun Kevin Anderson průlomovou sezonu, v níž se poprvé v kariéře probojoval do Top Ten žebříčku ATP. Letos už to taková sláva není. Na vině jsou zdravotní trable, které jej od počátku ročníku trápí a kvůli kterým od března do května nehrál. Po operaci ramene a kotníku se Anderson dával dlouho dohromady a stále se marně snaží navázat na dřívější výkony, které jej vynesly mezi tenisovou světovou elitu. Tvrdý povrch na podniku Torontu bude jeho hře založené na dělovém servisu a výtečném forehandu vyhovovat, velmi dobře returnující Troicki ale nebude snadným protivníkem. Letos v lednu Srb ovládl podnik v Apii, v únoru se pak probojoval do finále v Sofii. Rodák z Bělehradu se také blýskl na French Open, kde padl až v osmifinále po tříhodinové bitvě se Stanem Wawrinkou. Na posledních třech turnajích ale 2x vypadl hned v prvním kole (s Alexanderem Zverevem a Ryanem Harrisonem) a vyhrál jen jeden duel (nad Tristanem Lamasinem). Oba borci jsou schopni skvělých výkonů, v poslední době je to ale v jejich podání spíše trápení. Vzájemný duel by tak mohl být hodně vyrovnaný…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Troicki V. - Anderson K. 3 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip