Články

Třinec – Vítkovice: derby pro domácí
article image

24.9.201

Hvězdní Oceláři odstartovali novou sezonu dvěma výhrami, v posledních dvou duelech ale nebodovali a potřebují se tak chytit! Jejich rivalové z Vítkovic zahájili ročník naprosto totožně, jak dopadne vyhecované derby?

Hvězdami našlapaný Třinec se loni probojoval do extraligového finále a letos má znovu ty nejvyšší ambice! Úvodní výhry nad Chomutovem (3:0) a v Karlových Varech (5:2) jen třineckou sílu potvrdily, následně ale výběr trenéra Kalouse nečekaně podlehl doma Zlínu (1:2) a neuspěl ani v Pardubicích. Obě selhání mohou být přičtena mizerné produktivitě, Irgl a spol. se totiž trápili v zakončení, to je přitom jejich parádní disciplína, žádný tým v extralize se nemůže pyšnit kvalitnější ofenzívou. V posledním utkání Oceláři plichtili 2:2 se švédským HV 71 na úvod play off Ligy mistrů a znovu zahodili spoustu šancí, proti Vítkovicím už chtějí smůlu prolomit! Hosté se pohybují po stejné výkonnostní křivce jako jejich soupeř, po výhrách nad Hradcem (4:3 v nájezdech) a Kometou (5:1) postupně prohráli se Spartou (2:6) a Chomutovem (0:3). Tým kouče Svozila ale poté neuspěl v Lize mistrů, když doma nestačil na finskou Tapparu (0:2). Do derby na ledě rivala tak nepůjde v optimální pohodě, Třinci podlehne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Třinec - Vítkovice 1 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip