Články

Třinec - Sparta Praha: Ton přidá další zásah
article image

12.11.2013

Stejně jako pražská Sparta, tak i její nejlepší střelec Petr Ton do reprezentační přestávky jasně vládli extraligové tabulce, resp. tabulce střelců. Sparťanský kanonýr v prvním vzájemném duelu s Třincem dal tři góly a trefí se i nyní!

Třinec má Spartě co vracet, z Prahy odjel v první vzájemné bitvě sezony s výsledkem 3:8. Ale pak možná zafungovalo rčení o tom, že všechno špatné je k něčemu dobré a Oceláři od té doby vyhráli devět zápasů z dvanácti. Nyní tak půjde o souboj týmů z čela tabulky, na kterém trůní hostující Sparta. Zcela zaslouženě, protože druhý Hradec Králové ztrácí pět bodů. A Pražané se navíc mohou pochlubit jak suverénně nejproduktivnějším útokem (82 vstřelených gólů), tak i nejlepší defenzivou (31 inkasovaných branek). Sparta bude v Třinci hájit výtečnou sérii osmi vítězství za sebou, během které ztratila jediný bod ze čtyřiadvaceti možných a své kralování vyšperkovala v posledním kole před reprezentační přestávkou, kdy rozdrtila Karlovy Vary nemilosrdně 11:0. I to svědčí o útočné síle týmu, která Tonovi svědčí. Alespoň jeden gól do svých statistik přidá i v Třinci!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip