Články

Třinec – Sparta: Oceláři Pražany nepřibrzdí
article image

25.2.2016

Hosté před blížícím se play off výtečně ladí formu, na led Ocelářů si vezou čtyřzápasovou sérii výher, kterou zkusí prodloužit. Oceláři brání desátou příčku před dotírajícími Vítkovicemi a potřebují bodovat, poradí si s favoritem?

Velcí rivalové se utkají letos v základní části počtvrté. V žádném ze třech předchozích duelů nepadlo méně než šest branek a vždy zvítězil domácí tým, což je jistě tradice, kterou hodlají Oceláři dodržet. Plný počet bodů potřebují jako sůl, drží totiž poslední příčku, z níž se postupuje do play off, a na krk jim dýchají Vítkovice, které jsou o pět bodů zpět. Navíc loňským finalistům se znovu herně nedaří a především v ofenzívě tápou – vyhráli jediné z posledních pěti utkání a v ani jednom z nich nevstřelili víc než tři branky. To Sparta je na tom přesně opačně, lebedí si na druhé příčce a poráží soupeře na počkání. Vždyť v novém roce mančaft kouče Jandače jen dvakrát prohrál! Své protivníky drtí skvělým útokem, je nejproduktivnějším celkem soutěže a disponuje nejúdernější hrou v početní výhodě (úspěšnost 22,61%). Během aktuální čtyřzápasové série výher Sparta 18x rozvlnila síť a také v Třinci by měla ukázat své velké kvality. Domácí budou bojovat, Pražany ale nepokoří.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Třinec - Sparta 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip