Články

Třinec – Plzeň: bude se pálit ostrými!
article image

13.10.2015

Oba celky na tom měly být opačně! Předsezónní předpoklady pasovaly Třinec mezi favority na titul, naopak s Plzní se příliš nepočítalo. Jenže po deseti odehraných kolech se na čele tabulky vyhřívají Západočeši a Oceláři jsou až desátí!

Finalisté posledního ročníku z Třince rozhodně nepřipomínají mančaft, jenž by se měl znovu prát o extraligové vavříny. Hra Ocelářů totiž pořádně skřípe, na čemž má velký podíl rozsáhlá marodka, která slezský klub postihla. Zatímco v ofenzívě se domácím jakž takž daří, i když jsou zvyklí na ještě lepší gólovou produkci, v defenzívě mají velká okénka, která soupeři s chutí využívají ke skórování. S chatrnou třineckou obranou si v posledním utkání pohrála pražská Sparta, která velký šlágr ovládla 7:5! Pro nejbohatší extraligový klub to byla čtvrtá porážka v posledních pěti duelech, celkem v deseti kolech třinečtí hokejisté šestkrát vůbec neobodovali! Kádr přitom mají kvalitní a je jen otázkou času, kdy se herně a výsledkově chytí. To hostující Indiáni prožívají senzační začátek sezony a usídlili se na čele tabulky. Mančaft plný poctivých dříčů je s 38 góly druhým nejproduktivnějším týmem extraligy, venku dal dokonce nejvíce branek ze všech (20). Střelecky se daří Hossovi s Kubalíkem (oba 6 gólů), hodně produktivní je bek Jeřábek (2+7). Utkání v Třinci by mělo nezaujaté fanoušky bavit, gólová nadílka visí ve vzduchu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Třinec - Plzeň 5,5 + 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip