Články

Třinec – Pardubice: Oceláři si s unaveným sokem poradí
article image

18.3.201

V předkole se nadřeli na postup přes Slavii, nyní je ve čtvrtfinále čeká nažhavený Třinec. Hokejisté Pardubic měli po náročných bitvách s pražským soupeřem na odpočinek necelé dva dny a to si na ledě Ocelářů vybere svou daň!

Mezi nejlepší šestku tabulky se neprotlačili, proto museli do předkola. A v něm se pořádně nadřeli na postup, odpor houževnaté Slavie zdolali až v rozhodujícím pátém utkání. Do něho přitom Východočeši vstoupili špatně a už po šesti minutách prohrávali o dvě branky! Nakonec ale předvedli velký obrat a po triumfu 6:4 postoupili mezi nejlepší extraligovou osmičku. Vydřený nedělní triumf je však stál spoustu sil, čehož se odpočatý Třinec pokusí využít! Oceláři obsadili v základní části druhé místo a do play off nastupují s nejvyššími ambicemi. Jejich ofenzíva byla po té sparťanské druhá nejúdernější, v domácím prostředí střílela průměrně 3,5 gólů na zápas. V třineckém kádru se to hemží velkými jmény, v závěru základní části navíc Oceláři měli nejlepší formu ze všech týmů a prohráli jen jeden z posledních deseti duelů. Shodou okolností s Pardubicemi (5:7). Tentokrát ale unaveného soupeře zdolají a do čtvrtfinále vykročí vítězně!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip