Články

Třinec – Litvínov: Oceláři získají pohodovou výhru
article image

27.1.201

Jasně vévodí extralize a o nic jim nejde. Mají plnou marodku a hrají se soupeřem, který je letos dvakrát porazil. Přesto hokejisté Třince prestižní zápas s Litvínovem zvládnou a protivníka na svém ledě jasně předčí.

Třinec si závěr základní části vysloveně užívá a 14 výher z posledních 15 utkání je výmluvným důkazem herní pohody Ocelářů. Nadcházející duel mohou oba týmy brát jako dobrý test před blížícími se vyřazovacími boji. „Litvínov si drží stabilně vysokou výkonnost a všechny tři zápasy s nimi byly obrovsky náročné,“ řekl třinecký asistent Varaďa. Severočeši první dva zápasy vyhráli 3:2 na nájezdy a 4:1 v Třinci, naposledy ale na soupeřově ledě vyhráli Oceláři 5:3. Ti se budou snažit se sokem srovnat krok, aby si ještě o fous vylepšili náladu a sebevědomí před play off. Slezané sice mají stále plnou marodku, mimo jsou Klepiš, Roth, Žejdl i dlouhodobí marodi Irgl a Rufer, na vážkách je start kanonýra Hrni. Litvínov vyhrál osm z posledních devíti zápasů, nicméně přes to všechno se dá očekávat mohutný nápor v pohodě hrajících domácích, kterému soupeř nakonec neodolá.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Třinec -1,5 - Litvínov +1,5 1 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip