Články

Třinec – Litvínov: gólově chudá bitva padlých gigantů
article image

20.11.201

Měli být na špici, místo toho jim soupeři zvesela kradou body. Hokejisté Třince a Litvínova si to v repríze finále play off rozdají doslova o přežití. A bude to pekelně nervózní zápas s minimem šancí a gólů.

Nejbohatší klub soutěže proti úřadujícímu šampionovi? Spíš nemohoucí proti chromému. Oceláři i Severočeši jsou největšími zklamáními sezony. Aktuálně drží sérii čtyř resp. šesti porážek v řadě. Třinečtí jdou desátí, Litvínovští poslední! Není divu, že to v klubech vře. U Slezanů dokonce skončili trenéři. „Potřebujeme už vyhrát. V pátek do toho musíme jít všichni naplno!“ burcoval útočník Plíhal. Vedení jejich soupeřů hrozí tresty a slibuje pořádný průvan v kabině... „Je potřeba zapomenout na loňský úspěch a probudit se,“ hlásil manažer Kysela.

 

Oba ofenzivně laděné týmy mají problémy nejen v obraně, ale překvapivě i v útoku. Třinečtí v posledních čtyřech zápasech dali pouhé 3 góly, Litvínovští mají z posledních šesti duelů průměr jen 1,5 vstřelené branky na zápas. Dá se očekávat, že bez střeleckého sebevědomí bude ofenziva obou celků nadále chřadnout a moc gólů k vidění nebude. Říjnový vzájemný duel na severu Čech vyhráli hosté 4:1. Pomstí se mistr?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Třinec - Litvínov 4,5 - 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip