Články

Třinec – Kometa Brno: urputná bitva gigantů s minimem gólů
article image

6.10.2016

Šlágr hokejové extraligy! Souboj dvou nejlepších týmů soutěže uvidí Třinec a bude to hodně nečitelný duel. Nicméně jak již u obou celků bývá tradicí, nedají se čekat gólové hody.

Souboj prvního Brna na ledě druhého Třince poutá hlavní pozornost v programu 10. kola extraligy. Oba týmy dělí v tabulce jen skóre, za nimi je už šestibodový odstup. Narazí na sebe doma stoprocentní Oceláři a Brno, které vyhrálo všechny čtyři zápasy venku a ztratilo v nich jediný bod. Jedna série tudíž skončí. Emotivně bude zápas prožívat trenér Ocelářů Kýhos, který na lavičce Komety v nedávné minulosti sklízel medailové úspěchy. „Vnímám to trochu jako derby. Oba týmy jsou teď ve výborné formě, bude to souboj o první místo, proto očekávám skvělý hokej,“ řekl natěšeně. Přestože se obě mužstva snaží hrát atraktivní ofenzivní hokej, jejich síla je i v obraně. Vždyť domácí gólman Hrubec drží průměr 1,20 inkasované branky na zápas, Brněnští Vejmelka 1,64 a Čiliak 1,91. „Chceme ale hrát útočně,“ slíbil hostující asistent Pokorný. Loni všechny čtyři vzájemné duely vyhrála Kometa, celkem ovšem padlo jen 15 gólů, to jsou necelé čtyři na zápas. I teď budou mít navrch skvělé defenzívy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Třinec - Kometa Brno 4,5 - 2.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip