Články

Třinec - Karlovy Vary: favorit si zastřílí
article image

29.10.2015

Západočechům nepomohla ani výměna trenéra a nadále zůstávají přikováni k extraligovému dnu. Do Třince míří s bilancí žádného získaného bodu v posledních čtyřech duelech a na ledě Ocelářů se herně ani výsledkově nezvednou…

V posledních sezonách karlovarští hokejisté bojují o extraligové přežití a letošní ročník nebude výjimkou. Od prvních kol za konkurenty zaostávají a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco změnit. Tragická defenzíva (3,6 inkasovaných branek na zápas) a mizerná produktivita je táhnou ke dnu, ani nový kouč Oremus nedokázal Energii nastartovat. Z patnácti utkání hosté dvanáct prohráli a ani v Třinci neuspějí. Oceláři sice zatím nenaplňují vysoké ambice a jsou v tabulce až desátí, přesto mají tým o mnoho kvalitnější a jejich silná ofenzíva by si měla proti děravé obraně hostů pořádně zastřílet. Karlovy Vary jsou ideálním soupeřem k tomu, aby se Třinec herně chytil. Domácí alespoň čtyřikrát rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Třinec - Karlovy Vary 3,5 + 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip