Články

Třinec – HV 71: Švédové vymažou ofenzivu Ocelářů
article image

21.9.2015

Základní skupinou prošli suverénně a teď si hokejisté švédského HV 71 chtějí v 1. kole play off Ligy mistrů vyšlápnout na Slezany. A přestože Oceláři sázejí na útok, tentokrát proti švédské defenzívě ostrouhají!

Třinec tradičně srší ambicemi na všech frontách a vedle extraligy staví na hlavní kolej i úspěch v Lize mistrů. Jenže se startem vyřazovacích bojů má obavy. „Jde o opravdu velmi silný švédský tým, musíme se na ně pořádně připravit,“ hlásil už minulý týden kouč Kalous. Domácím mají chybět opory Adamský, Galvas a Nosek, čímž se jejich šance ještě snižují.

Borci z Jönköpingu v sestavě se čtyřmi Kanaďany a dvěma Finy letos v evropské soutěži vyhráli všechny čtyři zápasy a v každém z nich inkasovali pouze jednou! Jejich defenzíva nemá chybu, a když k tomu přidají obvyklou trpělivost s čekáním na chybu protivníka, budou to mít Třinečtí s postupem do osmifinále soutěže hodně těžké. Každopádně žádnou domácí gólovou erupci nečekejte.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Třinec - HV 71 2,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip