Články

Třinec - Hradec Králové: třetí výhra nepřijde
article image

5.1.201

První jako jeden ze zatím neúspěšných favoritů honí každý bodík, aby se vůbec prodral do play off, druhý před sebou zase má vidinu návratu na druhou příčku. Přiveze si ho Mountfield z Třince?

Oba ambiciózní týmy, které nedávno vyměnily trenéry, si na své první zápasy nového roku počkaly o dva dny déle než ostatní. Oběma změna pomohla, byť v posledních utkáních to bylo víc vidět na Třinci, který ke změně a příchodu kouče Dopity sáhl později. Vyhlášená útočná mašina se začala více zaměřovat na obranu, kde jí to letos haprovalo, a výsledky se dostavily. Problémy s tím asi bude mít i Mountfield, který jde od začátku opačným směrem a snaží se být produktivnější.

V jeho snažení mu budou chybět dva elitní obránci Frühauf a Vydarený, stejně jako kanonýr týmu Courchaine. I proto to bude mít tým kouče Kýhose jako favorit těžké a domácím se poprvé v této sezoně může soupeře, kterému v té minulé nedarovali ani bod, podařit porazit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Třinec - Hr.Králové 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip