Články

Třinec – Chomutov: Oceláři vyrazí od úvodu za výhrou
article image

29.9.2016

Zůstali posledním neporaženým týmem extraligy. A ve šlágru 8. kola hokejisté vedoucího Třince vyrazí za výhrou nad v tabulce třetím Chomutovem hned od úvodní třetiny.

Oceláři zatím ztratili jediný bod, zatímco Piráti poznali hořkost porážky až v úterý v prodloužení domácího duelu s Pardubicemi. Jenže tím podobnost končí. Třinec soka pravidelně poráží a na vlastním ledě vyhrál všech šest dosavadních vzájemných zápasů v extralize. „Ale Chomutov je teď ve velké pohodě a bude si věřit,“ varoval třinecký kouč Kopřiva. Chomutovští ztratili přestřelku s Pardubicemi i přesto, že v utkání vedli 3:1. Jejich střelecká potence, díky níž stihli za sedm utkání nastřílet už 28 gólů, by se jim mohla hodit, neboť domácí dosud inkasovali celkem pouze sedmkrát. V uplynulé sezóně oba týmy vyhrály po jednom domácím zápasu, zbylé dva mače pro sebe Slezané rozhodli v nastavení a na nájezdy. Tentokrát nastoupí do duelu hodně koncentrovaně a budou chtít na soupeře vlétnout od úvodního buly. První třetina by měla patřit jasně domácím.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Třinec - Chomutov 1 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip