Články

Tři hokejové třetiny vynesly 58. tisíc!
article image

17.1.201

Třízápasová „akovka“ s vkladem 3000 korun přinesla hodně radosti sázkaři z Horní Lomné. Zvolil si duely české hokejové Extraligy, ve kterých si vždy vybral vítěze třetin. V nich padly pouze tři góly, ale stačily mu k parádní výhře!

Šťastný tiket podal na sběrně Victoria Tipu půl hodiny před úvodním buly prvního z vybraných utkání. V Mladé Boleslavi se představili hokejisté z Hradce Králové, a aby potěšili tipéra, měli prohrát druhou třetinu. Minutu před jejím koncem se jim to „povedlo“ po brance domácího Pavla Musila. V Chomutově čekal hokejový odborník naopak vítěznou druhou třetinu pro Litvínov a ten také v této části hry vstřelil vůbec první gól utkání. V jediném mači sázkař tipoval třetí třetinu, což pro něj bylo velkým štěstí. Sparťané totiž s Plzní prohráli předchozí dvě a teprve v poslední dvacetiminutovce vstřelili svoji první branku, která byla zároveň jedinou ve třetí třetině!

Kurzové rozpětí 2,10 až 3,54 s maximálním kurzem 17,84 a vkladem tří tisícikorun přinesly do Horní Lomné nadšení z výhry 53.520 Kč! Vyzkoušejte si také tipy na hokejové třetiny!             

 

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip