Články

Trenčín – Ol. Lublaň: přestřelka i podruhé
article image

19.7.2016

Slovenský mistr zvítězil v divokém utkání ve Slovinsku 4:3 a postup do 3. předkola Ligy mistrů by mu neměl uniknout. Hostující Olimpija bude muset v odvetě vrhnout všechny síly do útoku, očekávám další gólově bohaté utkání.

Famózní vstup do první bitvy s mančaftem z Lublaně zajistil Trenčínu skvělou pozici pro odvetu. Slovenští šampioni totiž vedli na půdě Olimpije po půlhodině hry už 4:0! Místo pohodového dohrání již rozhodnutého zápasu si ale trenčínští fotbalisté život notně zkomplikovali, do konce prvního poločasu dvakrát inkasovali a po změně stran ještě jednou lovili míč ze sítě… Výhra a čtyři vstřelené góly na hřišti soupeře jim ale dávají skvělé šance na postup. Stejně jako vědomí, že svého soupeře téměř celé utkání přehrávali a inkasovali po svých velkých chybách. Hosté se pokusí o zázrak a víkendový úspěšný vstup do slovinské ligy (1:0 nad Celje) jim jistě vlil do žil sebedůvěru. V Trenčíně musí vyhrát o dvě branky, jinak půjdou z kola ven, budou se tak snažit útočit. To však znamená otevřenější obranu, což domácí nemilosrdně potrestají…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Trenčín - Ol.Lublaň 2,5 + 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip