Trefil kurz 40 a vyhrál 121 tisíc!

14.11.201

Krásný zásah si připsal borec z Bíliny, přestože měl na svém tiketu pouze tři sázkové příležitosti. Sázel na Ligu mistrů, ale svoji akovku poskládal z tipů „zápas + oba týmy dají gól“, kde se dají trefit opravdu lákavé kurzy.

Výhra to ale nebyla úplně snadná a sázející si prožil pořádné nervy. V zápase Olympiakos – Din. Záhřeb ve skupině F, kde se o postup pere vedle největšího favorita Bayernu Mnichov i londýnský Arsenal s Petrem Čechem, totiž domácí v poločase prohrávali, neproměnili penaltu a na konečných a potřebných 2:1 upravil až střídající Felipe Pardo v devadesáté minutě utkání… Svým gólem tak kolumbijský útočník zajistil šťastnému majiteli tiketu pohádkovou výhru!