Články

TPS Turku – Liberec: Bílí tygři a Fini opět s minimem gólů
article image

1.9.2016

V prvním zápase se drželi, padli smolně 1:2 až v prodloužení. Hokejisté Liberce tak nejedou do finského Turku bez ambicí. Znovu se dá očekávat vyrovnaný mač s minimem branek.

Aktivitou hýřící Bílí Tygři v závěru utkání srovnali na 1:1, ale šancí měli mnohem více a měli vyhrát. Po dvou zápasech skupiny H Ligy mistrů nicméně drží Severočeši postupovou druhou příčku a bodový zisk ve Skandinávii by jejich šance výrazně zvedl. „Naposledy jsme my i TPS předvedli hodně kvalitní výkon, také proto nepadalo příliš branek. Ty vznikly jenom po individuálních chybách,“ řekl úspěšný střelec Mojžíš. Když se oba celky potkaly minulé léto v duelu European Trophy, Liberec vyhrál 3:1. V Turku se dá očekávat znovu defenzivně laděný průběh utkání. Domácí vedou tabulku skupiny a jsou už jednou nohou ve vyřazovacích bojích, a tak nemají důvod se někam hnát, český tým přijede s opatrnější taktikou. Dá se předpokládat, že moc gólů znovu nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - TPS Turku - Liberec 4,5 - 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip