Články

Townsend T. – Wozniacki C.: padlá dánská hvězda pojede domů!
article image

28.8.2016

Jde od porážky k porážce, padá žebříčkem a nepomohla jí ani spolupráce s českým koučem Kotyzou. Dánská tenisová hvězda Caroline Wozniacki chřadne a na US Open padne s domácí kvalifikantkou!

Rok začala Dánka semifinálovou účastí v Aucklandu a vypadalo to nadějně. Jenže přišlo fiasko na Australian Open, v Indian Wells i Miami, pak zlomenina nohy a tříměsíční pauza. Angažování úspěšného českého trenéra Davida Kotyzy tak přišlo vniveč a po mizerném návratu na kurty nastal rozchod. Zatímco Wozniacki letos vyhrála jen 13 zápasů, její soupeřka hned 34! Taylor Townsend byla navzdory své nadváze velkou nadějí amerického tenisu, ovšem její růst se zadrhl a umístění ve druhé stovce žebříčku neodráží její možnosti. Hraje spíše menší turnaje ITF, na druhou stranu kvalifikací na US Open prolétla bez zaváhání, je rozehraná a nemá důvod se protivnice bát. A i když oba vzájemné zápasy Dánka loni vyhrála ve dvou setech, byť pokaždé si musela pomoci tie-breakem, tentokrát doplatí na své bídné aktuální rozpoložení a senzace bude na světě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Townsend T. - Wozniacki C. 1 3.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip