Články

Toulouse – St. Etienne: plichta v prvním poločase
article image

6.2.2014

Hosté bojují o evropské poháry a ve francouzské Ligue 1 se drží na výtečné čtvrté příčce, na hřiště třináctého Toulouse si jedou pro tři body! Domácí ale umí překvapit a na vlastním hřišti příliš neprohrávají, první půle bude vyrovnaná.

Vcelku oblíbeného soupeře přivítají na svém hřišti fotbalisté Toulouse, v posledních pěti zápasech se St. Etienne pouze jednou prohráli - předloni těsně 0:1. Jinak ve vzájemných bitvách dvakrát zvítězili shodně 2:1 a dvakrát plichtili (2:2, 1:1). A tak věří, že se v předehrávce 24. kola budou radovat z vítězství! Herně to v jejich podání po skočení zimní pauzy není vůbec špatné – nejprve vyhráli v Bordeaux 1:0, poté doma padli 0:2 s hvězdným Monakem, které ale notně potrápili, a naposledy remizovali na půdě silného Marseille 2:2. Čtvrté St. Etienne vybojovalo většinu svých bodů na vlastní půdě, kde je druhým nejlepším celkem ligy, venku už to taková sláva není – 4 výhry v 11 zápasech a pouhých 9 vstřelených branek. Naposledy „Les Verts“ padli v Bordeaux 0:2 a také v Toulouse budou mít co dělat, aby nevyšli bodově naprázdno. První poločas bude vyrovnaný, mohl by skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Toulouse - St.Etienne 0 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip