Články

Tottenham – West Brom: Spurs si zastřílí
article image

24.4.2016

Kohouti nahání vedoucí Lišky a nechtějí se vzdát snu o zisku anglického titulu. Utrápený West Bromwich, který prohrál čtyři z posledních pěti ligových zápasů, nebude pro rozjeté dravce ze severního Londýna nebezpečným soupeřem.

Fanoušci na White Hart Lane by mohli být svědky vraždění neviňátek! Do stánku londýnského Tottenhamu totiž zavítá West Bromwich, který v závěru letošního ročníku kráčí od porážky k porážce a neměl by být pro domácí Spurs rovnocenným soupeřem. Baggies z posledních pěti kol vytěžili jediný bod za plichtu s v té době předposledním Sunderlandem, jinak čtyřikrát prohráli a celkově vstřelili jenom jeden gól… A druhý nejhůře střílející mančaft celé soutěže si gólové statistiky na půdě nejlépe bránícího týmu anglické ligy nevylepší, Tottenham živí naději na zisk titulu a nesmí ztrácet body s outsidery! Svěřenci kouče Pochettina v uplynulých dvou kolech vstřelili celkem sedm branek do sítě Manchesteru United a Stoke, skvělou formou disponují především kanonýr Harry Kane (24 branek) a objev letošního ročníku Premier League Dele Alli (10 gólů, 9 asistencí). Rozjetí Spurs zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Tottenham - West Brom. 0:1 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip