Články

Tottenham – Sunderland: body zůstanou v Londýně
article image

6.4.2014

Kohouti v minulém kole utrpěli výprask 0:4 v Liverpoolu, což byla jejich třetí prohra z posledních čtyř duelů a klesli na sedmou příčku tabulky. Proti Sunderlandu tak chtějí ukázat, že jsou kvalitním týmem a to se jim podaří!

Zatímco Tottenham vytěžil z posledních čtyř duelů pouhé tři body za výhru 3:2 nad Southamptonem, Sunderland se během stejného období zmohl jenom na bezbrankovou remízu s Crystal Palace. Další tři duely prohrál a vstřelil v nich pouhé dvě branky. Na vítězství tak čeká přes dva měsíce, naposledy se radoval na začátku února díky sladkému triumfu 3:0 na hřišti úhlavních rivalů z Newcastlu. To bylo jedno z mála utkání, v kterém Black Cats ukázali ofenzivní kvality, jinak je to směrem dopředu v jejich podání velká bída. Vždyť na kontě mají pouze 28 přesných zásahů, což je o jeden gól méně, než vstřelil nejlepší ligový střelec Luis Suárez z Liverpoolu… Tottenham letos chtěl útočit na Ligu mistrů, jenže za nejlepší čtyřkou výrazně zaostává a momentálně je v tabulce až sedmý, v případě výhry by si ale o jedno místo polepšil. Po posledních nezdarech budou mít Spurs velkou motivaci ukázat, že jsou kvalitním týmem. Jejich kádr kvalitou soupeře převyšuje, na White Hart Lane vyhráli tři z posledních čtyř utkání a s tragickým Sunderlandem si doma poradí!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip