Články

Tottenham – Man.City: další gólová smršť
article image

30.9.2016

Šlágr 7. kola Premier League, souboj druhého s prvním. Při setkání těchto anglických gigantů to bývají ofenzivní hrátky a i teď se dá očekávat velkolepá gólová smršť.

Bilance za posledních pět sezón hovoří za vše: 10 vzájemných zápasů a celkem 44 gólů! Minulý ročník senzačně patřil Kohoutům z Londýna, kteří doma vyhráli 4:1 a v Manchesteru 2:1. Ovšem předtím čtyřikrát v řadě pro změnu vyhráli Citizens, v sezóně 2013/14 dokonce po střeleckých divočinách 6:0 a 5:1. Co očekávat nyní? Manchester je pod vedením nového kouče Guardioly v úžasné formě, vyhrál všech šest ligových zápasů, naposledy v Champions League sice remízoval na Celtiku 3:3, ovšem v závěru soupeři nepůjčil míč. Tottenham v lize ztratil body jen po plichtách s oběma liverpoolskými kluby, v Lize mistrů se za nečekanou domácí porážku s Monakem omluvil fanouškům výhrou v Moskvě nad CSKA. Byť papírovým favoritem jsou hosté, v bitvě těchto týmů se může stát cokoli. Jedno je ale tutovka – příval gólů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tottenham - Man.City 2,5 + 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip