Články

Tottenham – Manch. Utd.: o góly nebude nouze
article image

30.11.201

Před týdnem dostali na Manchesteru City výprask 0:6, teď se mohou fotbalisté Tottenhamu doma pomstít druhému klubu z Manchesteru. I proto se dá očekávat otevřený duel, ve kterém by měla diváky potěšit hromada gólů.

Jejich obrana platila za nejpevnější v Premier League. Až do minulého víkendu dostali Kohouti v jedenácti duelech pouhých šest branek, z toho tři při výbuchu s West Hamem. Jenže pak je zesměšnili Citizens. 0:6! Co to s Tottenhamem udělá? Po odchodech kreativních záložníků Modriče, Van der Vaarta a naposledy Balea mužstvo ztratilo na ofenzivní síle. Jen devět vstřelených gólů je ostudných, za posledních 380 minut dali jeho hráči jedinou branku, a to ještě z penalty. Jeden bod z posledních tří zápasů pořádně rozkymácel židličku pod koučem Villasem-Boasem. United mají v tabulce pouze o bod více. Naposledy přišli o body remízou 2:2 v Cardiffu, ale chuť si spravili v týdnu výhrou 5:0 v Leverkusenu v Lize mistrů. V posledních čtyřech vzájemných duelech těchto rivalů padlo 14 gólů a i teď by o ně neměla být na White Hart Lane nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tottenham - Man.United 2,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip