Články

Tottenham – Liverpool: oba se prosadí
article image

17.10.201

Ostře sledovaný mač na White Hart Lane odstartuje 9. kolo anglické Premier League! Slavný Liverpool totiž do Londýna přijede s novým trenérem Jürgenem Kloppem, od kterého se na Anfieldu očekávají velké věci!

Liverpoolský trenér Brendan Rodgers doplatil na těžký los a po nepřesvědčivých výkonech a výsledcích jej vedení klubu odvolalo. Na jeho místo usedl vychvalovaný Jürgen Klopp, jenž vrátil mezi německou elitu dortmundskou Borussii a nyní se pokusí o ten samý kousek s týmem Reds. V jeho prvním utkání u liverpoolského kormidla nelze čekat zázraky, posun v mentalitě hráčů by však měl být patrný! Populární kouč totiž věří ofenzivnímu fotbalu, do hry Liverpoolu zkusí zakomponovat větší přímočarost a touhu po útoku! Osmý Tottenham má na desátý Liverpool jeden bod k dobru a rozhodně nebude snadným soupeřem. Ačkoliv výkony nepředvádí ideální a stále čeká, až se probudí jeho spící kanonýr Harry Kane, jehož góly mu chybějí, v Premier League prohrál jenom jednou – hned v 1. kole na Old Trafford s Manchesterem United (0:1). V posledních čtyřech duelech 3x zvítězil, na svém stadionu naposledy zničil hvězdný Manchester City 4:1 a na Liverpool si tak bude věřit. V zajímavém duelu by měly padat góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Tottenham - Liverpool 2,5 + 1.85
Oba týmy dají gól - Tottenham - Liverpool ano 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip