Články

Tottenham – Liverpool: hosté zvládnou další přestřelku?
article image

26.8.2016

Na úvod Premier League šokovali Arsenal a vyhráli na jeho hřišti 4:3. Teď fotbalisté Liverpoolu zajíždějí na návštěvu k dalšímu londýnskému gigantovi a možná podobným způsobem zaskočí i Kohouty!

Těžký los čeká Reds hned na úvod anglické ligy. Tři zápasy venku včetně dvou na půdě favoritů soutěže, pak doma mistrovský Leicester a poté cesta na hřiště třetího londýnského giganta Chelsea. Je jasné, že už start mnohé napoví o ambicích mužstva, s nímž měl slovutný kouč Klopp po seznamovací sezóně konečně předvést velké věci. Zatím to ale vypadá na klasickou liverpoolskou houpačku – nejprve šokující výhra na Arsenalu, vzápětí bezkrevný výkon a porážka v Hullu. Jakou tvář ukáže mužstvo nyní na Tottenhamu? O Liverpoolu je známé, že je postrachem favoritů a na Kohouty to umí. V loňském ročníku s nimi remízoval 0:0 a 1:1, předtím je ale porazil pětkrát v řadě, když celkem padlo 22 gólů! Tottenham má letos opět nemalé ambice, vždyť loni dlouho pronásledoval vedoucí Leicester a až selhání v závěru sezóny (2 body z posledních 4 zápasů) ho připravilo o šanci na titul i jisté druhé místo. Letos ale zatím hraje poněkud úsporně, remíza 1:1 na Evertonu a šťastná výhra 1:0 nad Crystal Palace soupeře rozhodně nevystrašily. Pokud hostům vyjde úvod duelu, bude to znovu úžasná gólová podívaná s pravděpodobným exportem bodů na severozápad Anglie.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Tottenham - Liverpool 2,5 2/+2,5 4.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip