Články

Tottenham – Chelsea: derby pro Kohouty!
article image

27.11.2015

Londýnské derby bude mít grády – mistrovská Chelsea se krčí ve spodních patrech tabulky, naopak Kohouti od prvního kola neprohráli a útočí na nejlepší. V posledních čtyřech duelech Spurs vstřelili 13 branek, utrápení Blues je nezastaví.

Kohouti prohráli hned úvodní duel letošního ročníku s Manchesterem United smolně 0:1 po vlastním gólu Walkera, od té doby ale v nejvyšší anglické soutěži ani jednou nevyšli bodově naprázdno! Jejich výkony navíc mají stoupající tendenci, v posledních čtyřech kolech třikrát zvítězili a vstřelili famózních 13 branek! Jejich velkou devízou je kvalitní obrana a fyzicky silná středová řada, která dokáže protivníky přetlačit v osobních soubojích. Směrem dopředu hrají Spurs hodně přímočaře, jejich nebezpečné výpady zakončuje Harry Kane, jenž překonal trápení z úvodu sezony a už má na kontě osm přesných zásahů. To mistrovská Chelsea spolehlivého kanonýra postrádá, její loňský tahoun Diego Costa marně hledá střeleckou formu a síť v lize rozvlnil jen třikrát. Ostatně celý tým Chelsea předvádí mizerné výkony, dříve pevná obrana Blues často chybuje a není tak divu, že se obhájce titulu krčí až na 15. místě tabulky. Očekávám velkou bitvu, v které by nakonec mohli mít navrch Kohouti.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Sázka bez remízy - Tottenham - Chelsea 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip