Články

Tottenham – Aston Villa: Spurs doma neklopýtnou
article image

1.11.2015

Kohouti se v Premier League jako tradičně drží v závěsu za těmi nejlepšími a bojují o evropské poháry. To Aston Villa má úplně jiné starosti a s pouhým jedním triumfem na kontě je poslední. A na White Hart Lane si nepolepší…

Spurs čekali na první vítězství až do pátého kola, od té doby ale vyhráli čtyři ze šesti duelů a dvakrát plichtili. Bez bodů zůstali jen v zahajovacím zápase sezony s Manchesterem United a postupně se vrátili do bojů o evropské poháry. V minulém kole si Kohouti pořádně zastříleli na hřišti nováčka z Bournemouthu, kde je hvězdný forvard Harry Kane dovedl hattrickem k vítězství 5:1. Svěřenci kouče Pochettina hrají zodpovědně směrem dozadu a inkasovali nejméně branek ze všech týmů v soutěži, v ofenzívě se po počátečním tápání probudili a začínají se gólově prosazovat. A gólové statistiky si proti Aston Ville vylepší, hosté předvádí tragické výkony, vždyť prohráli osm z deseti duelů… Nový kouč MacDonald se pokusí hru mančaftu z Birminghamu zvednout, v Londýně ale neuspěje. Hosté budou od prvních minut pod velkým tlakem, který jejich děravá obrana nevydrží. Spurs vyhrají v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Tottenham - Aston Villa 0:1 1 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip