Články

Tottenham – Arsenal: opatrný začátek
article image

4.3.2016

Nejdůležitější londýnské derby historie výrazně napoví o ambicích obou týmů v boji o titul! V lepší pozici do něho jdou druzí Spurs, které by výhra vynesla do čela tabulky a zřejmě definitivně ukončila naděje Kanonýrů na mistrovské vavříny…

Souboj velkých rivalů ještě neměl takové grády! Arsenal věřil, že letos konečně ukončí dvanáctileté čekání na zisk titulu, znovu však v rozhodující části sezony selhává a momentálně ztrácí na vedoucí Leicester už šest bodů. A k tomu se ještě dívá na záda právě nenáviděnému Tottenhamu, který v posledních dvaceti sezonách nikdy neskončil v tabulce výš než Kanonýři… Omlazený kádr Spurs je hladový po úspěchu a nyní má jedinečnou šanci úhlavního konkurenta odstřelit z boje o titul! Arsenal půjde do těžkého klání na White Hart Lane oslaben o další dvě zraněné opory – brankáře Čecha a klíčového obránce Koscielného, což je pro hosty velká ztráta. V posledním utkání nestačili Gooners na Swansea (1:2), což pro ně byla třetí prohra v řadě (předtím padli v LM s Barcelonou 0:2 a v lize s Manchesterem United 2:3), a nyní musí prolomit mizérii proti nejlepší defenzívě Premier League (22 inkasovaných branek). Přitom ofenzivní esa Arsenalu jsou úplně z formy – Giroud se netrefil už deset zápasů v řadě, Walcott rozvlnil síť jen 2x v posledních 22 duelech a Sánchez v anglické lize neskóroval od poloviny října… Důležitost střetnutí se na výkonech obou týmů projeví, první poločas bude vyrovnaný!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Tottenham - Arsenal 0 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip