Články

Toronto – San Jose: Žraloci v Kanadě padnou
article image

2.12.2013

Domácí do nové sezony velmi dobře odstartovali a z toho nyní těží, i přes sérii čtyř porážek v řadě se stále drží mezi elitní osmičkou Východní konference. Doma se jim ale vcelku daří, proti rozjetým Žralokům se znovu chytí!

Toronto neprožívá právě nejlepší období. V normální hrací době nezvítězilo už šest duelů v řadě a na svůj led se vrací po třízápasovém neúspěšném tripu. Během něj dokázalo vytěžit alespoň dva body za porážky po nájezdech v Pittsburghu a v prodloužení v Buffalu, naposledy ale padlo na ledě rivalů z Montrealu 2:4. Stále se sice drží na příčkách znamenajících postup do play off, už je ale nejvyšší čas, aby se probudilo! To Sharks plavou na opačné vlně. Na sérii pěti vítězství mají značný podíl i čeští plejeři Tomáš Hertl (13+8) s Martinem Havlátem (2+3). Zatímco nováček Hertl září od začátku ročníku, zkušený Havlát se po zranění prosazuje pořádně až nyní. Jenže ani oni nezabrání Maple Leafs ukončit bídné období. Kanadský celek doma nehraje špatně a konečně se chytí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Toronto - San Jose 1 3.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip