Články

Toronto – New Jersey: Javorové listy doma nezaváhají
article image

8.11.201

Mají dvakrát méně bodů, venku jsou jaloví a s protivníkem prohráli čtyřikrát v řadě. Hokejisté New Jersey jsou v krizi a nezdá se, že by se měli vzchopit zrovna na ledě rozjetého Toronta. Javorové listy nezaváhají.

Takhle si Jaromír Jágr angažmá v novém týmu asi nepředstavoval. V 41 letech musí táhnout ofenzívu Ďáblů, jeho spoluhráči jsou zoufalí. Ze 14 zápasů Devils vyhráli jen tři a příčky zaručující postup do play-off se jim povážlivě vzdalují. Z devíti venkovních zápasů vyhráli jen jediný. Mužstvu navíc zcela odešla ofenzíva, dvakrát vyšlo střelecky naprázdno a na gól čeká už neuvěřitelných 150 minut čistého času! To hrdý kanadský tým má letos skvělý start do sezóny, v tabulce Východní konference drží Maple Leafs třetí příčku. Naposledy se sice jeho hráči na ledě silného Vancouveru také střelecky neprosadili, ovšem předtím stříleli v průměru 4 góly na zápas. V rukávu mají navíc jeden trumf. Proti New Jersey se jim teď náramně daří. V loňské zkrácené sezóně ovládli všechny tři vzájemné duely (4:2, 2:1, 2:0), a není důvod očekávat změnu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Toronto - New Jersey 1 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip