Články

Toronto – Montreal: přestřelka na úvod nebude
article image

6.10.2015

Prestižnějším duelem asi letošní ročník NHL začít nemohl! Bitva kanadských rivalů vždy vzbuzuje velkou pozornost a emoce a v nové sezoně tomu nebude jinak. Kouč Mike Babcock si odbude soutěžní premiéru na lavičce Maple Leafs, bude vítězná?

Nejbohatší mančaft zámořské soutěže Toronto se loni znovu neprobojoval do vyřazovacích bojů. Nastal tedy očekávaný průvan v kádru, k tomu navíc na lavičku Maple Leafs nově usedl dlouholetý kouč Detroitu Mike Babcock, pod jehož vedením se má Toronto vrátit zpět mezi elitu. Odchod nejlepšího střelce Kessela do Pittsburghu je pro ofenzívu kanadského mančaftu velkou ztrátou, nově příchozí forvardi Grabner či Parenteau se ale v přípravě ukazovali solidně a svou produkcí se pokusí hvězdného snajpra nahradit. Canadiens si v posledních dvou sezonách zahráli konferenční finála a semifinále a také letos chtějí patřit mezi elitní týmy Východní konference. Jejich hlavní devízou je skvělá defenzíva, kterou z branky jistí asi nejlepší gólman zámořské soutěže Carey Price. Zato v ofenzívě měli borci Montrealu rezervy, mizernou produktivitu by měl vylepšit střelec Alexander Semin, jenž přišel z Caroliny. Oba vzájemné duely velkých rivalů v přípravě na novou sezonu nabídly urputné bitvy s minimem branek (0:1, 2:1 pp), ani v ostrém mači mnoho gólů nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Toronto - Montreal 5,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip