Články

Toronto – Boston: Medvědi vycení zuby
article image

26.3.201

Jsou nejhorším týmem NHL, ve finiši základní části ale nečekaně nabrali skvělou formu. A borci Maple Leafs věří, že v dobrých výkonech budou pokračovat, příležitost zavařit velkým rivalům z Bostonu v boji o play off si nechtějí nechat ujít.

Toronto navzdory příchodu respektovaného kouče Mike Babcocka prožilo další mizernou sezonu, v níž se pohybuje na chvostu celé soutěže. Utrápený kanadský mančaft se ale v polovině března nadechl k parádním výkonům a vyhrál šest z posledních osmi zápasů, když dokázal zdolat o play off bojující Detroit, Tampu, Islanders či silný Anaheim! Nyní míří na led Maple Leafs jejich velcí rivalové z Bostonu, kteří se naopak vezou na vlně neúspěchů – Bruins prohráli pětkrát v řadě a reálně jim hrozí, že vypadnou z elitní osmičky Východní konference, která projde do play off. Krejčí, Pastrňák a spol. přestali střílet góly, během aktuální mizérie se trefili jen 6x v pěti zápasech a jelikož směrem dozadu nejsou v letošní sezoně nejsilnější, není divu, že jdou od porážky k porážce. Nálada v týmu je tak na bodu mrazu, prohra s nenáviděnými Maple Leafs by mohla mít na Boston devastující účinky. Ve čtyřech letošních bitvách s Torontem dokázali Bruins 3x vyhrát a jednou padli v prodloužení, ani tentokrát nedovolí rivalovi ukořistit všechny body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Toronto - Boston 5,5 2/-5,5 3.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip