Články

Tomic – Johnson: Australan touží po odplatě!
article image

5.10.201

Vytáhlý Američan Steve Johnson se loni prokousal do nejlepší světové padesátky a letos se v ní zuby nehty drží. Na turnaji v Tokiu jej ale čeká těžká bitva o body, hned na úvod totiž vyfasoval silného protivníka - Australana Tomice!

Rodák z kalifornského Redondo Beach Steve Johnson čekal na průlom až do svých 24 let, když se loni v listopadu vyšplhal na své žebříčkové maximum – 37. místo. Momentálně se nachází o deset příček níž, jeho protivník Tomic je dvacátý. Urostlý Američan (188cm) naplno ukazoval svůj talent především v druhé polovině letošní sezony na domácích betonech, kdy na podniku ve Washingtonu zdolal právě Tomice, Dimitrova či Socka, poté ve Winston Salemu porazil Grotha či Tsongu. Tvrdý povrch v Tokiu bude jeho hře založené na dělovém servisu a častém přechodu na síť hodně vyhovovat, po nedávné výhře si navíc bude na Australana věřit. Talentovaný Tomic se po mizerné loňské sezoně letos znovu zvedl a potvrzuje příslušnost k širší světové špičce. V kolumbijské Bogotě vyhrál třetí turnaj na okruhu ATP a na Australian Open se prokousal do osmifinále. Johnsonovi má co oplácet a roli mírného favorita by měl potvrdit. Bude to ale velká bitva!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Tomic B. - Johnson S. 1 1.71
Počet setů - Tomic B. - Johnson S. 3 2.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip