Články

Tomic - Hewitt: uzavře slavnou éru?
article image

2.9.2015

Je to trochu ironie osudu, ale zdá se, že úspěšnou Hewittovu kariéru na US Open ukončí jeho mladý kolega z daviscupového týmu. Vítěz z roku 2001 (!), dnes 355. hráč žebříčku ATP, jen stěží zaskočí světovou čtyřiadvacítku.

Australský veterán dostal od pořadatelů divokou kartu na rozlučku s turnajem, který mu přinesl jeden ze dvou triumfů na grandslamech. První kolo čtyřiatřicetiletý bývalý světový hráč č. 1 zvládl i díky tomu, že Kazach Nedovyesov utkání ve třetím setu skrečoval. Proti Tomicovi to ale bude mít mnohem těžší.
O jedenáct let mladší krajan totiž cítí šanci jít na dvorcích Flushing Medows dál, než je druhé kolo, které je zatím jeho maximem. S bosenským vrstevníkem Damirem Dzumhurem se sice zpočátku trápil, ale po prohraném první setu a druhém zvládnutém až tie-breaku se rozjel.  Zajímavost? Bude to první a možná poslední vzájemný duel obou Australanů na okruhu ATP!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Tomic B. - Hewitt L. 3:1 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip