Články

TNS – Slovan: favorit si pojistí postup
article image

22.7.201

Výraznou herní převahu měli v prvním klání s velšským The New Saints fotbalisté bratislavského Slovanu, vytěžili z ní však jen triumf 1:0. Žádná lehká odveta je tak rozhodně nečeká, přesto si postup do 3. předkola LM nenechají vzít!

Většinu času drželi míč na svých kopačkách, třiadvacetkrát se pokusili ohrozit branku TNS v úvodním duelu 2. předkola Ligy mistrů. Nakonec celkem jedenáctkrát borci Slovanu zamířili přesně mezi tři tyče, ovšem ujala se pouze přízemní střela pravého beka Čikoše z 52. minuty. Obávaní střelci Halenár s Milinkovičem vyšli gólově naprázdno, ačkoliv se do několika zajímavých brankových příležitostí probojovali. Jenže gólman hostů Harrison čaroval a Slovan se tak musel spokojit s hubeným triumfem. V odvetě ve velšském Rhylu by měl znovu dominovat, přesto se zřejmě nebude tak urputně tlačit do útoku, přeci jen má k dobru hubený náskok a snažit se musí hlavně domácí. Ti budou muset s postupem času trochu otevřít hru, bez vstřeleného gólu totiž půjdou z kola ven. Toho hosté využijí, domácí ztrestají a výhrou si pojistí postup!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip