Články

Tipsarevič J. – Istomin D.: vracející se Srb to bude mít těžké
article image

19.5.201

Rok a půl nehrál tenis, teď se snaží pomalu prokousat nahoru. Srbský bojovník Janko Tipsarevič tento týden zkouší štěstí na turnaji v Ženevě, kde je jeho prvním soupeřem Uzbek Denis Istomin. Dokáže postoupit do dalšího kola?

Tipsarevič

+ bojovnost, motivace, vzájemná bilance

- nerozehranost, nejistota

Istomin

+ rozehranější, naposledy Srba porazil

- šedivá forma, malé zaujetí

 

 

Sedmnáct měsíců nucená přestávka, dvě operace a bezprostřední hrozba konce kariéry. Lékaři Srbovi museli vzít 80 procent chodidla, pokud se nádor na levé patě vrátí a bude potřeba třetí operace, bude to zároveň znamenat definitivní konec kariéry. „O život mi nejde, ale tenis už bych hrát nemohl,“ přiznal Tipsarevič.

Předloni byl osmým hráčem světa, teď je až na konci páté světové stovky a snaží se prodrat nahoru. Srbský bojovník stihl odehrát na čtyřech turnajích osm zápasů – první vždy vyhrál, následně padl. Všechny hrál na antuce, dokázal porazit Tomice či Pospisila, vyrovnanou partii absolvoval s 13. hráčem světa Simonem. To je velké povzbuzení!

Teď jej v Ženevě čeká nevyzpytatelný Istomin, kterého nicméně porazil ve třech ze čtyř vzájemných duelů. Navíc Uzbek letos rozhodně nezáří, ani s přechodem na antuku neožil. Tipsarevič má slušnou šanci na to získat po návratu další skalp, ale znovu to nejspíš bude velký boj.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Tipsarevic J. - Istomin D. 2:1 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip