Články

Thun – Basilej: zajímavý duel přinese góly
article image

1.8.2014

Loni získali sedmnáctý titul a letos chtějí švýcarské lize znovu dominovat. Borci Basileje jsou jasnými fotbalovými vládci v zemi helvétského kříže, ovšem na půdě rozjetého Thunu je nečeká snadná práce. O góly nebude nouze!

V posledních pěti sezonách nikoho nepustili na mistrovský trůn a nic nenasvědčuje tomu, že letos by tomu letos mělo být jinak. Ačkoliv tým opustil dlouholetý kouč Murat Yakin, nově příchozí Portugalec Paulo Sousa pokračuje v nastaveném směru a to se pozitivně projevuje na výsledcích – v prvním kole Basilej zvítězila 2:1 na půdě Aarau, v tom druhém pak zdolala Lucern jasně 3:0. Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů má k dispozici velice zkušený a silný kádr, jenž se od loňska jen mírně změnil. Mezi velké posily patří někdejší gólman Sparty Tomáš Vaclík, obranu by měl vyztužit zkušený Walter Samuel, do zálohy přišli Zuffi a Gashi a útok posílili talentovaní Kakitani a González. Thun je o poznání skromnějším klubem, loni se ale skrze tři předkola prokousal až do základní skupiny Evropské ligy, v níž v duelech s Dynamem Kyjev, Genkem či vídeňským Rapidem nasbíral spoustu cenných zkušeností. Do letošního ligového ročníku odstartoval velmi dobře, když zdolal Vaduz (1:0) a Grasshoppers (3:2), nestačil jen na Curych (1:2). Svěřenci kouče Fischera střílí hodně branek, ale také často inkasují, utkání s Basilejí tak nebude gólově chudé!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Thun - Basilej 2,5 + 1.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip