Články

Teplice - Znojmo: zástupce kanonýra se trefí
article image

28.11.2013

Domácím se před časem zranil nejlepší střelec ligy Mahmutovič, ale v záloze mají kvalitního náhradníka. Borec z Konga Franci Litsingi se sice minule na Baníku neprosadil, i když šance měl, ale obrana Znojma si s ním nyní neporadí!

Tepličtí si po minulé sezoně hrůzy, v níž se až do konce zachraňovali, užívají zcela něco jiného a jsou to právě oni, kdo se postavil do čela stíhatelů Sparty a Plzně. Po první polovině ligové soutěže jsou za nimi třetí a nyní mají v předehrávaném kole jarních odvet šanci v souboji s nováčkem si třetí pozici upevnit. První vzájemný zápas obou soupeřů v nejvyšší soutěži sice skončil v červenci bezbrankovou remízou, jenomže v Teplicích by to měla být jiná písnička! Severočeši totiž na domácím hřišti ztratili body v této sezoně jen jednou - při poslední remíze s Libercem. Pravdou ale zůstává, že závěr podzimu Teplice nezastihl v nejlepším výsledkovém rozpoložení, už tři zápasy čekají na výhru, naposledy před měsícem zdolaly Plzeň. Hosté ze Znojma dlouho potvrzovali předpoklady, že nejvyšší soutěž bude nad jejich síly, ale na rozdíl od Teplic jim poslední zápasy vyšly - v posledních šesti zápasech jen jednou prohráli a získali v nich 11 bodů. I díky tomu opustili sestupové příčky, kam se určitě nechtějí vrátit, ale v Teplicích to budou mít těžké. K tomu výraznou měrou přispěje právě osmigólový střelec Litsingi, jenž znovu udeří!  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Tep-Zno: Litsingi F. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip