Články

Teplice – Slovácko: v předehrávce budou padat góly!
article image

26.9.201

Výkony hostů jsou příjemným překvapením, vždyť žádný jiný tým nevstřelil v české nejvyšší soutěži více branek než Slovácko! Teplice jsou ale doma silné a také hrají ofenzivně, Stínadla tak uvidí parádní zápas plný branek.

Slovácko prožívá skvělý vstup do sezony a hoví si na třetím místě tabulky, v případě výhry v Teplicích by se bodově dotáhlo na vedoucí Plzeň! Parta kouče Habance baví ofenzivním fotbalem a na útok vsadí také na severu Čech. Spoléhat bude na rozjetého kanonýra Doška, jenž v posledních třech duelech pětkrát skóroval! Zkušený čahoun je nebezpečný ze vzduchu i po zemi, navíc umí vpředu udržet míč a zapojuje se do kombinace. Obraně Teplic jistě bude dělat veliké problémy, Severočeši totiž nenastoupí kompletní. A především absence obránců Hoška s Lüftnerem, kteří byli v minulém kole vyloučeni, může být proti rozjetému Slovácku, které v posledních třech duelech 11x skórovalo, hodně cítit. Domácí v posledním utkání poprvé prohráli, když propadli v Mladé Boleslavi (0:3), proti moravskému soupeři, na kterého v tabulce ztrácí tři body, se tak chtějí vrátit zpět na vítěznou vlnu. Na vlastním hřišti jsou svěřenci trenéra Ščasného silní a daří se jim v útoku, borci jako Litsingi, Mahmutovič, Vůch či Salami disponují skvělou technikou a velkou rychlostí a umí se dostávat do šancí. Oba celky by se měly střelecky prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Teplice - Slovácko ano 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip