Články

Teplice – Slavia: nebude nouze o góly
article image

10.3.201

Ofenzivním fotbalem pod taktovkou nového nizozemského kouče se má Slavia udržet v nejvyšší soutěži a na hřišti Teplic může ukázat, že se vydala správným směrem. Jenže domácí válí a útočí na poháry, na Stínadlech uvidí přestřelku!

Sešívaní vstoupili do jarní části prvoligové soutěže výpraskem v Olomouci 1:5, čímž zřejmě definitivně podtrhli větev pod koučem Koubkem. Následně totiž porazili v malém derby Duklu 2:1, přesto byl zkušený trenér nečekaně od týmu odvolán a na jeho místo přišel vcelku neznámý Nizozemec Alex Pastoor. Někdejší kouč Excelsioru má před sebou nelehký úkol – slavný klub z Edenu, jenž se potácí na třináctém místě tabulky s náskokem pouhých tří bodů na sestupové příčky, udržet mezi prvoligovou elitou. Jeho splnění chce docílit ofenzivní hrou, na kterou je zvyklý ze své domoviny, kde branky padají jako na běžícím pásu a útoky kralují nad obranami. O tom, zdali svým novým svěřencům už stihl vštípit něco ze své herní filosofie, přesvědčí duel Slavie na hřišti Teplic, které mají opačné starosti, pošilhávají po evropských pohárech a v případě výhry by poskočily na třetí příčku. Na podzim mančaft trenéra Ščasného zaujal líbivým útočným fotbalem a v podobném duchu pokračuje i na jaře. První duel po skončení zimní přestávky sice nezvládl a na Julisce padl s Duklou 1:3, následně si ale spravil chuť kanonádou 4:0 proti Olomouci. V rytmu ofenzivního valčíku vyrukuje i na Slavii, která by se ale také neměla držet při zemi a bude útočit. Ve vzduchu tak visí góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Teplice - Slavia Praha 2,5 + 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip