Články

Teplice – Slavia: gólově se prosadí oba soupeři
article image

15.8.2014

Sešívaní se vezou na třízápasové vítězně vlně a ani v Teplicích z ní nechtějí seskočit. Domácí naopak nezahájili dobře a ještě nevyhráli, v domácí premiéře se potlačí za třemi body. Jejich duel se Slavií nabídne zajímavý duel plný gólů.

Noční můru vystřídala euforie. Zatímco loni se „sešívaní“ do posledních chvil báli sestupu o patro níž, novou sezonu rozehráli výtečně a třemi výhrami v řadě ukázali, že se s nimi opět musí počítat! Nový kouč Beránek ordinuje svým svěřencům pozornou obranu a rychlé ofenzivní výpady po křídlech s častými centry do vápna, kde úřadují útočníci Škoda a Balaj, jenž v létě přišel z rivalské Sparty. A v novém působišti se Albánec uvedl skvěle, trefil se při úvodní výhře na půdě Slovácka (2:1) i naposledy proti Liberci (4:1). Proti Slovanu ale zazářil hlavně jeho parťák Škoda, jenž loni hrával na stoperu. Severočechy totiž sestřelil dvěma góly a se čtyřmi přesnými zásahy vévodí tabulce střelců! Teplice odehrály jen dva zápasy, kvůli úmrtí dlouholetého ředitele Hrdličky bylo odloženo jejich utkání s Českými Budějovicemi. A v úvodních dvou duelech svěřenci trenéra Ščasného příliš nenadchli, bez branek remizovali u nováčka v Hradci Králové a 1:1 na hřišti ostravského Baníku, kde však byli většinou pod tlakem a mohou děkovat štěstěně, že měli domácí střelci vychýlenou mušku. V premiérovém domácím klání se ale budou chtít vytáhnout a na nečekaného lídra nastoupí bez přehnaného respektu. Ovšem Slavia nabrala sebevědomí a bude domácím rovnocenným soupeřem, svými rychlými kontry je potrápí. Oba celky by mohly rozvlnit síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Teplice - Slavia Praha ano 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip