Články

Teplice – Příbram: hosté budou vzdorovat!
article image

3.4.2014

V posledních třech kolech nepoznali radost z vítězství a v boji o pohárovou Evropu si notně zavařili. Fotbalisté Teplic si tak další zaváhání nemohou dovolit, Příbram ale nehraje špatně a favorita pořádně potrápí.

Po venkovních remízách 1:1 v Jihlavě a Jablonci a domácí porážce 0:1 s Mladou Boleslaví přišli Severočeši o třetí místo, na které momentálně ztrácí čtyři body. Výhrou v páteční předehrávce s Příbramí se mohou příčce, z které se postupuje do pohárové Evropy, výrazně přiblížit, čímž by také zvýšili tlak na konkurenty. Musí ale zlepšit produktivitu, více než jeden gól v utkání na jaře vstřelili jenom jednou – téměř přesně před měsícem při demolici olomoucké Sigmy (4:0). Nemají to však snadné, jejich kádr decimují disciplinární tresty a zranění, z posledního klání v Jablonci předčasně odstoupili Nivaldo s Klimplem a rozšířili tak teplickou marodku. Přesto mají domácí směrem dopředu sílu (Vachoušek, Litsingi, Salami, Bratanovič), k dobrému výkonu proti Příbrami by jim měl pomoci návrat uzdraveného Jindráčka a distancovaného Ljevakoviče. Snadná cesta za vítězstvím je ale nečeká, Příbram zápolí o prvoligové přežití a svým bojovným a důrazným stylem hry bude domácí hodně trápit. Svěřenci kuče Čuhela v posledních čtyřech duelech prohráli jenom s vedoucí Spartou, když rozhodující branku inkasovali až devět minut před koncem z penalty, v minulém kole zdolali Slovácko 3:2. Také v Teplicích budou sahat po bodech, nakonec ale padnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Teplice - Příbram 0/1 4.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip