Články

Teplice – Ml. Boleslav: domácí ani ve čtvrtém duelu neinkasují
article image

18.8.2016

Už mají za sebou tři zápasy a ještě nedostali gól. Fotbalisté Teplic dokonce udrželi čisté konto i proti Spartě! Doma proti Mladé Boleslavi ukážou svoji defenzivní sílu a znovu neinkasují.

Nového trenéra Mladé Boleslavi Kalvodu čeká reparát. Prohru v domácí premiéře s Karvinou 1:2 se pokusí napravit v Teplicích. „V týdnu jsme pracovali na zefektivnění ofenzivní činnosti a bodovou ztrátu chceme nahradit hned v nejbližším utkání,“ hlásil Jarolímův nástupce. Jenže jeho hoši teď vyrážejí do Teplic, které vstoupily do sezony velmi dobře organizovanou hrou a pevnou defenzivou. Jediný vstřelený gól jim stačil k pěti bodům, jelikož dosud ani jednou neinkasovali. A to hráli na Dukle, doma se Spartou a v Brně. Boleslavským se navíc ofenzivně v Teplicích v poslední době nedaří, v minulých čtyřech duelech tam skórovali dohromady jen jednou. Oba celky jsou v tabulce hned za elitním kvartetem a budou se snažit poskočit vzhůru. I proto bude mít zápas extra náboj a hráči k němu přistoupí hodně zodpovědně. Tím hůř pro hostující útok, který si s koncentrovanou domácí defenzivou neporadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2.tým dá gól - Teplice - Ml.Boleslav ne 3.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip