Články

Teplice – Liberec: soupeři se rozejdou smírně
article image

22.8.201

Mají problémy s góly, střelecky se jim v nové sezóně vůbec nedaří. Sotva čekat, že by se fotbalisté Teplic a Liberce v ofenzivě probrali zrovna ve vzájemném souboji. Bude to opatrná partie a oba týmy si body rozdělí.

V severočeském derby, které je předehrávkou 5. ligového kola, budou Tepličtí hájit letošní neporazitelnost. Po remízách v Hradci a Ostravě naposledy doma porazili vedoucí Slavii, a to mají ještě k dobru odložený zápas s Budějovicemi. Jsou tak jedním ze tří týmů (spolu s Plzní a Duklou), které ještě v nové sezoně neprohrály. Naopak letos zatím tápající Liberečtí budou usilovat o premiérovou výhru. Na tři body z Teplic čekají už od roku 2005, jenže z posledních pěti vzájemných zápasů protivníka třikrát porazili a dvakrát duel skončil nerozhodně. Hosté tentokrát nemají co ztratit, favoritem jsou domácí, kteří se v případě výhry mohou dotáhnout na elitní trio. Jenže ve třech zápasech dali jen tři góly, hosté dokonce ve čtyřech pouhopouhé dva. Bude to zkrátka taktikou svázaný, typicky remízový mač.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Teplice - Liberec 0 3.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip