Články

Teplice – Liberec: severní vítr přinese remízu
article image

11.11.201

Oba týmy mají evropské ambice, ale v minulém kole je nepotvrdily. Tepličtí selhali na Spartě a liberečtí plejeři doma pouze remizovali s posledním Znojmem. Vyjít naprázdno nemůže dnes nikdo, velká bitva skončí bodovou dělbou.

V Teplicích začali po skvělých výkonech i výsledcích pomalu spřádat titulové sny. Jejich skutečnou výkonnost ale v podzimním perném finiši poměřují další silné týmy ze špice tabulky. Nejprve narazili na dva největší aspiranty na mistrovský titul. Na téměř zaplněných Stínadlech přivítali plzeňského obhájce, kterému připravili první porážku v sezoně. „Zadělal“ na ni náhradní brankář Slavík, jenž zneškodnil ve druhé půli za bezbrankového stavu Bakošovi penaltu. Teplice tak cestovaly na Letnou, kde se sešlo rovněž více jak 16 tisíc diváků, v roli druhého týmu. Návrat domů byl pro štiku podzimu hodně neradostný nejen kvůli porážce 0:2, ale především vážnému zranění ostrostřelce Mahmutoviče. Třetí test je čeká dnes doma proti Liberci, jenž má jen o dva body méně… 

Ve dvou domácích zápasech za sebou měl Slovan ideální možnost ještě posílit svoji pozici v popředí prvoligové tabulky, třebaže hostil soupeře z jejich opačných pólů.  Remíza s dosud neporaženou Spartou ale chutnala trpce podobně jako pár dnů předtím v Evropské lize se Sevillou, protože také podzimní lídr vyrovnal na 1:1 až těsně před koncem. Žádného gólu se diváci U Nisy nedočkali v souboji s nováčkem ze Znojma, který v Liberci potvrdil svůj herní vzestup. Severočeši promarnili pár slibných šancí, ale v závěru je opakovaně podržel brankář Hroššo. Ten nezklamal ani v pohárové odvetě v Seville, kde se Liberečtí nečekanou remízou naladili na dnešní náročnou bitvu.

Bodovou ztrátu nepřipustí ani jeden tým, na Stínadlech se rýsuje remíza.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Teplice - Liberec 0 3.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip