Články

Teplice – Jablonec: maximálně dva góly
article image

14.9.201

Tepličtí i jablonečtí fotbalisté v posledních dvou soutěžních zápasech prohráli a navíc nedali ani gól. Další selhání nepřichází v úvahu, a tak tentokrát převáží opatrnost nad ofenzivní smrští.

Derby zastihlo ambiciózní severočeské týmy v nepříjemné situaci. Teplice po parádním ligovém začátku a skvělé gólové potenci nejprve nečekaně vypadli ve Varnsdorfu v domácím poháru (0:2) a poté selhali v Gambrinus lize v Mladé Boleslavi (0:1). Jablonečtí borci si přivezli debakl 0:6 z odvety Evropské ligy na Betisu Sevilla a střelecký prach měli zvlhlý i derby s Libercem (0:2), i když doma na Střelnici měli šancí ke skórování dostatek. Jako kdyby se teprve nyní začala projevovat absence „gólmistra“ Davida Lafaty. Tepličtí mají průměr na Stínadlech tři góly na zápas, Jablonečtí se pyšní dvougólovým průměrem venku. Jenže v nedělním večeru si nikdo nebude chtít připsat další porážku a defenzívy budou mít tentokrát navrch. Za krásný kurs by se mohly „urodit“ maximálně dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Teplice - Jablonec 2,5 - 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip