Články

Teplice – Chrudim: třetí futsalové finále pro domácí?
article image

28.5.201

Už čtyřikrát se se dostali futsalisté Teplic do finále, ale vždy se po něm radovali borci Chrudimi. Jenže letošní série je mnohem vyrovnanější a Balticflora cítí velkou šanci konečně uspět. Vyhraje i druhý domácí duel a půjde do vedení?

Teplice

+ obrovská motivace; kvalitní kádr; věří si – vítěz základní části v ní Chrudim 2x porazil

- ve finálových sérií už třikrát Chrudimi podlehli a skončili druzí  

Chrudim

+ kvalitní kádr; zkušenost s finálovými sériemi; psychická síla – mistrem vždy od roku 2004 s výjimkou roku 2006

- v základní části oba vzájemné zápasy prohrála  

 

 

Balticflora pomalu ale jistě šplhá k vysněné titulové metě. Ač vznikla až v roce 2008, během roku se přes vítězství v divizi A a následné zakoupení licence ocitla hned v nejvyšší soutěži. A již v prvních dvou sezonách se teplický klub probojoval do finálové série, jenže vždy v nich narazil na suveréna a nejlepší celek české futsalové historie ERA-PACK Chrudim. Ani třetí finálovou účast v loňském roce nedokázal proti chrudimským plejerům proměnit ve zlato.

Jenže letos je situace jiná. Už v základní části Teplice v obou utkáních Chrudim zdolaly – nejprve venku 3:2 a poté doma vysoko 6:1. A také probíhající série je nesmírně vyrovnaná. V obou odehraných finálových zápasech uspěly domácí celky, ale ani jednou se nerozhodlo v základní hrací době. První mač vyhrál vítěz základní části až na penalty, odvetu v Chrudimi pak stříbrný celek tabulky a devítinásobný mistr zvládl v prodloužení.

Oba celky disponují špičkovým mixem domácích a zahraničních futsalistů a dnešní boj o finálový mečbol bude opět dramatický. Že by šel znovu do prodloužení?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Teplice - Chrudim 0 4.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip