Články

Teplice – Boleslav: gólově se prosadí oba soupeři
article image

23.3.2014

Jednadvacáté kolo české nejvyšší soutěže se v pondělí uzavře na teplických Stínadlech, kam zavítá Mladá Boleslav. A ve hře bude třetí místo, které okupují domácí, hosté na ně ztrácí jenom jeden bod. Oba celky budou útočit a vstřelí gól.

Na podzim patřili k nejpříjemnějším překvapením prvoligové scény, do jarní části soutěže ale vstoupili nečekaným výpraskem 1:3 od Dukly. Pořádná facka ovšem fotbalisty Teplic probrala. V následujících třech duelech neprohráli a zisk sedmi bodů je vynesl zpět na třetí místo tabulky. Zle na ně ale dotírají čtvrtý Liberec a právě pátá Mladá Boleslav, která má na kontě pouze o bod méně. Pod vedením nového kouče Jarolíma Středočeši ještě neprohráli a útočí na pohárovou Evropu, ovšem naplno bodovali jen doma se Slováckem a Duklou. Venku remizovali v Liberci (2:2) a v Olomouci (1:1), v Teplicích chtějí smůlu prolomit! V jejich dresu najdeme spoustu borců, kteří umí rozvlnit síť (Chramosta, Štajner, Ščuk), ztráta distancovaného útočníka Nešpora (9 gólů) by tak jejich produktivitu neměla výrazně ovlivnit. Mladá Boleslav ani v jednom duelu od konce zimní přestávky nevyšla střelecky naprázdno a trefit by se měla i v Teplicích, domácí mají velké problémy se složením obrany – stopeři Hošek a Matula vyfasovali od disciplinárky stopku a nenastoupí a Lüftner je zraněný. Vedle Jablonského tak nejspíše dostane důvěru zkušený Klimpl, jenž narychlo přišel z třetiligového Chomutova. Síla Teplic ale leží hlavně v ofenzívě, která v lize letos patří mezi nejlepší, v dohrávce by tak měly padat góly na obou koncích hřiště.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Teplice - Ml.Boleslav ano 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip