Články

Tappara – Třinec: Oceláři potvrdí venkovní sílu
article image

6.10.2014

Mají formu, jsou v pohodě a navíc je čeká otřesený soupeř. Hokejisté Třince zajíždějí na led Tappary Tampere ke klíčovému duelu o postup do osmifinále Ligy mistrů. Oceláři napraví předchozí zaváhání a finského soka porazí.

Tappara ve finské lize vadne, prohrála už čtyřikrát v řadě a propadla se na 12. místo tabulky. Čtyři vstřelené góly z posledních čtyř duelů jsou tristním vysvědčením aktuální ofenzivní síly mužstva. Zato Třinec je pravý opak! Kraluje extralize, vyhrál pětkrát v řadě a z posledních tří duelů má impozantní skóre 15:2. Oceláři zajíždějí na led Tappary coby lídři skupiny E, postup si mohli zajistit již v minulém kole, v domácím prostředí ale s finským týmem nečekaně prohráli 1:2. „Zápas bereme velmi prestižně, doma jsme si to trochu pokazili. Teď jsou karty na naší straně, musíme vyhrát. Hlavní je ubránit jejich přesilovky, to bude klíč k úspěchu,“ řekl útočník Adamský. Třinečtí navíc v letošní LM excelují venku, vyhráli v Bernu i Oslu. A dokážou to i do třetice v Tampere!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Tappara - Třinec 2 2.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip